Stomatologia
Medycyna estetyczna

Diagnostyka

Przegląd specjalistyczny 45-minutowe, wysokospecjalistyczne badanie jamy ustnej wykonywane przy użyciu mikroskopu i kamery wewnątrzustnej. Ocena potrzeb stomatologicznych i konieczności wykonania dodatkowej diagnostyki. Prezentacja wykonanych ujęć na monitorach. Przygotowanie i omówienie diagramu badania.
150 zł
Konsultacja specjalistyczna Badanie wybranej okolicy, ocena wysokospecjalistyczna określonego przypadku i zasadności wykonania danych procedur medycznych, prezentacja ujęć i wyników badań na monitorze.
150 - 200 zł
RVG Tzw. zdjęcie punktowe, wykonywane innowacyjną techniką, redukującą promieniowanie RTG aż do 90%. Projekcja wykonywana bezpośrednio na fotelu, w trakcie trwania zabiegu. Możliwość otrzymania kopii na nośniku cyfrowym.
50 zł
OPG Tzw. zdjęcie panoramiczne, ukazujące wszystkie zęby szczęki i żuchwy wraz z otaczającą je kością. Umożliwia ocenę niewidocznych w badaniu wewnątrzustnym struktur. Możliwość otrzymania kopii na nośniku cyfrowym.
100 zł
CBCT Trójwymiarowe badanie radiologiczne przy użyciu tomografu komputerowego, obejmujące zaznaczoną okolicę. Możliwość otrzymania kopii badania na nośniku cyfrowym.
punktowe
150 zł
łuk lub 1/2
300 zł
całość
450 zł

Stomatologia zachowawcza

Odbudowa kompozytowa Wypełnienie materiałem złożonym Enamel Bio, odzwierciedlające jego anatomiczny kształt i kolor, przeprowadzane w znieczuleniu podanym metodą elektroniczną oraz w powiększeniu mikroskopu i izolacji koferdamu. Cena jest uzależniona od rozległości ubytku:
mała
250 - 400 zł
średnia
300 - 450 zł
duża
350 - 500 zł
Leczenie nadwrażliwości Zabezpieczenie preparatami o wysokim stężeniu fluoru.
200 zł
Opatrunek Zabezpieczenie materiałem tymczasowym, uwalniającym fluor, który wzmacnia tkanki zęba.
200 zł

Stomatologia dziecięca

Adaptacja wraz z przeglądem Wprowadzenie małego pacjenta w tematykę leczenia stomatologicznego. Wykonanie badania jamy ustnej przy użyciu kamery wewnątrzustnej wraz z oceną potrzeb stomatologicznych, omówieniem profilaktyki próchnicy i ewentualnych wad zgryzu oraz rekomendacje w tym zakresie.
150 - 250 zł
Kolejny przegląd Opcja dla małych pacjentów, którzy byli już naszymi pacjentami. Wykonanie badania jamy ustnej przy użyciu kamery wewnątrzustnej, mikroskopu wraz z omówieniem diagramu przeglądu.
100 zł
Kompozytowa odbudowa zęba mlecznego Leczenie próchnicy z założeniem kolorowego wypełnienia Twinky Star. Kolory wybiera mały pacjent. Cena jest uzależniona od wielkości ubytku.
200 - 300 zł
Leczenie kanałowe zęba mlecznego z odbudową Procedura pozwalająca na zachowanie zęba mlecznego dotkniętego zaawansowanym procesem próchnicowym wraz z rekonstrukcją części koronowej aż do momentu wymiany na ząb stały.
300 - 400 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego Usunięcie zęba w znieczuleniu miejscowym podanym metodą elektroniczną.
200 - 300 zł
Lakowanie bruzd Zabezpieczenie zęba przed rozwojem próchnicy przy użyciu laku szczelinowego.
150 - 200 zł
Opatrunek w zębie mlecznym Zabezpieczenie zęba przed dalszym rozwojem próchnicy przy użyciu materiału tymczasowego.
150 - 250 zł

Leczenie kanałowe pod mikroskopem (endodoncja)

Pierwotne leczenie kanałowe, tzw. "endo" Leczenie endodontyczne chorób miazgi zębów i ich powikłań w znieczuleniu podanym metodą elektroniczną, w powiększeniu mikroskopu z wykorzystaniem toru wizyjnego oraz izolacji koferdamu, przy użyciu fleksyjnych narzędzi maszynowych. Cena uzależniona jest od ilości kanałów i złożoności systemu endodontycznego. Koszt leczenia endodontycznego jest ustalany w planie leczenia.
jednokanałowe siekacze i kły
900 zł
dwukanałowe siekacze, kły i przedtrzonowce
1100 zł
trójkanałowe przedtrzonowce, trzonowce
1500 zł
czterokanałowe
od 1800 zł
wieloproblemowe, ciężkie „endo” realizowane przez EndoMastera
wycena indywidualna
Powtórne leczenie endodontyczne, tzw. "reendo" Leczenie powikłań powstałych podczas pierwotnej terapii endodontycznej, odbywające się w znieczuleniu podanym metodą elektroniczną, w powiększeniu mikroskopu z wykorzystaniem toru wizyjnego oraz izolacji koferdamu, przy użyciu fleksyjnych narzędzi maszynowych. Cena uzależniona jest od ilości kanałów i złożoności systemu endodontycznego, ustalana w planie leczenia.
jednokanałowe siekacze i kły
1100 zł
dwukanałowe siekacze, kły i przedtrzonowce
1400 zł
trójkanałowe przedtrzonowce, trzonowce
1800 zł
czterokanałowe
od 2000 zł
wieloproblemowe, ciężkie „reendo” realizowane przez EndoMastera
wycena indywidualna
Usunięcie złamanego narzędzia, bypass Wykonanie dostępu do zablokowanej części kanału, w powiększeniu mikroskopu z wykorzystaniem toru wizyjnego oraz narzędzi ultradźwiękowych lub ręcznych, w celu umożliwienia przeprowadzenia skutecznej terapii endodontycznej.
400 - 600 zł
Zamknięcie perforacji Leczenie przerwania ciągłości struktury kanału.
200 - 300 zł

Periodontologia

Kiretaż Oczyszczanie patologicznych kieszonek dziąsłowych ze złogów i ziarniny zapalnej, przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym i w powiększeniu mikroskopu.
cały łuk
600 zł
kwadrant
350 zł
Płukanie kieszonek z założeniem leku Irygacja patologicznych kieszonek dziąsłowych z założeniem leku.
250 zł
Szynowanie rozchwianych zębów Unieruchomienie rozchwianych zębów przy zastosowaniu szyny z włókna szklanego.
szynowanie trzech rozchwianych zębów (3 punkty)
500 zł
każdy kolejny punkt
150 zł

Protetyka

Wkład koronowo-korzeniowy Konstrukcja protetyczna odbudowująca zrąb zęba, osadzona w kanale korzeniowym, umożliwiająca wykonanie korony protetycznej. Cena ustalana jest indywidualnie z uwagi na stosowanie wysoko biozgodnych stopów złota.
600 - 700 zł + koszt wagi złota
Onlay/overlay/endokorona Rekonstrukcja odtwarzająca anatomię zęba i chroniąca przed urazem zgryzowym.
1600 - 1800 zł
Licówka ceramiczna Odtwarza wargowe, widoczne w uśmiechu powierzchnie zębów.
1800 - 2500 zł
Korona / pkt w moście Ceramiczna odbudowa utraconych tkanek, osadzona na własnym zębie.
1800 - 2500 zł
Korona na implancie Ceramiczna odbudowa utraconych tkanek twardych, osadzona na wszczepie śródkostnym.
2500 - 3500 zł
Korona tymczasowa na implancie (frezowana) Cyfrowo projektowane, frezowane uzupełnienie tymczasowe, zabezpieczające pacjenta estetycznie i funkcjonalnie.
450 zł
Proteza szkieletowa Ruchome uzupełnienia protetyczne, rekonstruujące częściowe braki w uzębieniu.
2000 - 2500 zł

Profilaktyka

Pakiety zabiegów higienizacyjnych z wykorzystaniem piaskarki Air Flow ONE oraz skalera ultradźwiękowego Dentsply Sirona przeprowadzony w powiększeniu mikroskopu zgodnie z protokołem GBT wraz prezentacją pacjentowi efektu na 3 zdjęciach międzyzabiegowych, w tym z wybarwieniem płytki nazębnej. Dodatkowo instruktaż dot. ewentualnej korekty nawyków codziennej higieny wraz z dopasowaniem ewentualnych preparatów/szczoteczek.
piaskowanie + fluoryzacja + instruktaż
250 - 300 zł
piaskowanie + skaling + instruktaż
300 - 350 zł
piaskowanie + skaling + fluoryzacja + instruktaż
350 - 400 zł
W przypadku dużych, nawarstwionych złogów kamienia i osadu lub stanów zapalnych dziąsła może być wymagany dodatkowy zabieg higienizacyjny na kolejnej wizycie.
dodatkowa higienizacja
150 - 250 zł

Wybielanie zębów

Gabinetowe Wybielanie z wykorzystaniem preparatu na bazie nadtlenku wodoru aktywowanego laserem diodowym PRO SMILE.
1000 zł
Nakładkowe Wybielanie przy pomocy indywidualnie wykonanych szyn, przy użyciu preparatu z nadtlenkiem karbamidu (4 strzykawki, wystarczające na 2 tygodnie tj. na pełną kurację).
1000 zł
Hybrydowe (gabinetowo - nakładkowe) Połączenie dwóch metod wybielania. Pierwszy etap w gabinecie z użyciem lasera, kontynuacja wybielania z wykorzystaniem indywidualnych nakładek.
1800 zł

Chirurgia stomatologiczna

Ekstrakcja Minimalnie inwazyjne usunięcie zęba w znieczuleniu elektronicznym z założeniem kolagenu lub szwów.
250 - 450 zł
Ekstrakcja zęba mądrości Minimalnie inwazyjne usunięcie zęba mądrości w znieczuleniu elektronicznym z założeniem kolagenu lub szwów.
400 - 750 zł
Ekstrakcja + dłutowanie zatrzymanego zęba Chirurgiczne usunięcie zęba, wykonane w znieczuleniu elektronicznym z założeniem kolagenu i szwów.
450 - 650 zł
Ekstrakcja + dłutowanie zatrzymanego zęba mądrości Chirurgiczne usunięcie zęba mądrości, wykonane w znieczuleniu elektronicznym z założeniem kolagenu i szwów.
500 - 1000 zł
Podcięcie wędzidełka (laserowe) Zabieg wykonywany przy użycia lasera diodowego, w znieczuleniu miejscowym bez konieczności zakładania szwów.
400 - 500 zł
Wszczepienie implantu Odtworzenie korzenia brakującego zęba przy pomocy najwyższej jakości, tytanowego, biozgodnego wszczepu śródkostnego, który idealnie współintegruje się z organizmem człowieka, zabezpiecza strukturę kostną oraz stanowi podstawę do przyszłej odbudowy protetycznej.
2500 - 3400 zł
Mikrochirurgiczna resekcja wierzchołka korzenia Zabieg odcięcia wierzchołka korzenia wykonywany w powiększeniu mikroskopu, z wykorzystaniem biozgodnych materiałów.
1500 - 2500 zł
Konsultacja z medycyny estetycznej Konsultacja specjalisty medycyny estetycznej obejmująca oszacowanie potrzeb estetycznych pacjenta wraz z zaproponowaniem odpowiednich zabiegów. W przypadku skorzystania z zabiegu kwota jest odliczana od ceny zabiegu.
100 zł
Wygładzanie zmarszczek Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny. Polega na zablokowaniu możliwości kurczenia się mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych.
Okolice oczu (tzw. kurze łapki)
600 zł
Okolica między brwiami (tzw. lwia zmarszczka)
500 zł
Czoło (zmarszczki poprzeczne czoła)
500 zł
Okolica między brwiami + czoło
800 zł
Okolice oczu + okolica między brwiami + czoło
1200 zł
kolejna okolica
200 zł
Leczenie nadpotliwości Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny. Polega na zablokowaniu aktywności gruczołów potowych.
1400 zł
Leczenie bruksizmu Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny. Polega na osłabieniu siły kurczenia się mięśni żwaczy.
1000 zł
Wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust oraz rysów twarzy Odbudowa objętości tkanek lub ich korygowanie za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego linii Restylane (m.in. Kysse, Lyft, Defyne, Refyne) w celu uzyskania optymalnego efektu wizualnego.
Usta - efekt pełnych, wygładzonych, jędrnych ust
1 ml - 900 zł
Linie marionetki / bruzdy nosowo wargowe - efekt wygładzenia danej okolicy
1 ml - 900 zł
Wolumetria (modelowanie policzków, linii żuchwy, bródki, okolicy skroni) – efekt liftingu, odtworzenia proporcji twarzy
1 ml - 900 zł
Dolina łez – efekt wygładzenia zmarszczek oraz redukcji cieni pod oczami
1 ml - 900 zł
Skinboosters Intensywna rewitalizacja skóry preparatem na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego
Restylane Vital - zabieg głęboko nawilżający i rewitalizujący, pobudza produkcję kolagenu, przywraca elastyczność i jędrność skóry oraz likwiduje fotouszkodzenia
700 zł
Restylane Vital Light - zabieg dedykowany pacjentom o młodszej, lekko uszkodzonej słońcem skórze, który nawilża, odświeża, wygładza i redukuje jej drobne niedoskonałości
700 zł
Osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) Intensywna regeneracja skóry polegająca na podaniu w jej głąb frakcji osocza otrzymanego po odwirowaniu pobranej krwi pacjenta.
twarz
600 zł
twarz, szyja
750 zł
twarz, szyja, dekolt
900 zł
leczenie nadmiernego wypadania włosów
500 zł
Mezoterapia igłowa Podawanie koktajli z witamin, polinukleotydów i aminokwasów w głąb skóry, poprawiających jej kondycję oraz stymulujące procesy regeneracyjne. Cena jest uzależniona od wyboru preparatu do zabiegu.
1 okolica – np. twarz, szyja, dekolt, okolica oka (powieki) lub dłonie
500 - 700 zł
2 okolice – np. twarz + szyja
800 - 1200 zł
3 okolice – np. twarz + szyja +dekolt
1100 - 1500 zł
leczenie nadmiernego wypadania włosów
650 zł
pakiet 3x1 okolica – np. twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóra głowy, okolice oczu lub dłonie - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie)
1300 - 1800 zł
pakiet 3x2 okolice – np. twarz + szyja - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie)
1900 - 2800 zł
pakiet 3x3 okolice – np. twarz + szyja + dekolt - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie)
2500 - 3300 zł
Peelingi medyczne Zabiegi polegające na złuszczeniu wierzchniej warstwy skóry wraz ze stymulacją jej odnowy komórkowej, wykonywane w celu poprawy jej napięcia, kolorytu oraz grubości przy użyciu preparatów na bazie kwasów.
PRX T 33 - innowacyjny zabieg chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywany do poprawy jej jędrności, rozjaśnienia, likwidacji rozstępów i blizn, a także w walce ze skutkami starzenia się skóry
twarz
300 zł
twarz, szyja
350 zł
twarz, szyja, dekolt
400 zł
dłonie
300 zł
RETIX.C - intensywna terapia anti-aging twarzy, szyi, dekoltu i ciała z użyciem retinolu, witaminy C i antyoksydantów, która skutecznie redukuje zmarszczki i niedoskonałości skóry
300 zł
RETIX.C EYE - idealna terapia anti-aging na skórę okolicy oczu, która intensywnie ją nawilża, wygładza i rozświetla
300 zł
RETIX.C GLOW - zabieg o działaniu rozświetlającym skórę, rozjaśnia jej przebarwienia, wyrównuje koloryt oraz redukuje zmarszczki
300 zł
RETIX.C Booster - wielokierunkowa terapia odmładzająca i regenerująca na twarz, szyję i dekolt, zapewniająca odbudowę skóry na poziomie komórkowym
300 zł
Akceptowane rodzaje płatności
Karta płatnicza
Gotówka
Mediraty
Verde Clinic

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Magia jesiennego uśmiechu

  Zabieg pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów w jednym pakiecie - oto nasza recepta na zdrowy i śnieżnobiały uśmiech latem!

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.
  Umów wizytę