RECEPCJA - UŚMIECH I ŻYCZLIWOŚĆ

Nasza nowocześnie urządzona recepcja jest zawsze gotowa do zarejestrowania kolejnego Pacjenta. To miejsce, w którym czekamy na Ciebie i witamy z uśmiechem. Nasze rejestratorki chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na ewentualne pytania.

KOMFORTOWY CZAS OCZEKIWANIA

Stworzyliśmy klimatyczną i estetyczną przestrzeń, w której spędzisz chwile relaksu. W czasie oczekiwania na wizytę poprosimy Cię o uzupełnienie dokumentów rejestracyjnych. Aby spokojnie je wypełnić i punktualnie wejść do gabinetu, przyjdź 10 min przed wyznaczonym czasem wizyty.

JESTEŚMY TU, ABY CI POMÓC

Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza dewiza to serdeczność i profesjonalizm. Wszystkie wizyty rozpoczynamy od przyjaznego przywitania oraz wysłuchania Twoich potrzeb i oczekiwań wobec efektów zabiegów.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?

Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo. Przychodząc na wizytę do lekarza medycyny estetycznej możesz liczyć na profesjonalnie wykonane, bezpieczne zabiegi. Zadbamy o to, aby korespondowały z Twoją naturalną urodą i wydobyły jej piękno.

OMÓWIENIE PRZEBIEGU I EFEKTÓW ZABIEGU

Stawiamy na doskonałą komunikację. Pod koniec każdej wizyty lekarz wyjaśnia, jak wyglądał zabieg. Szczegółowo omawia z Pacjentem, co zostało zrobione, opisuje jakie udało się osiągnąć wyniki i ustala ewentualne dalsze kroki. Zależy nam na tym, aby na każdym etapie wizyty nasi Pacjenci czuli się otoczeni profesjonalną opieką.

OPIEKA POZABIEGOWA

Zabiegi medycyny estetycznej wymagają prawidłowej pielęgnacji obszaru zabiegowego w domu. Otrzymasz od nas dokładne instrukcje i zalecenia pozabiegowe, w jaki sposób dbać o swoją skórę, aby uzyskane efekty były maksymalnie trwałe. Jeśli wymaga tego dany zabieg, zaprosimy Cię na wizytę kontrolną.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.
  Umów wizytę