Regularna profilaktyka

Pakiet ponowna higienizacja
Nasza klinika rozpoczęła swoje działanie pół roku temu. Z tej okazji wprowadzamy specjalną ofertę na zabiegi higienizacji zębów, które zaleca się wykonywać systematycznie, co najmniej w półrocznych odstępach. W skład pakietu wchodzą: skaling, piaskowanie, fluoryzacja i profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Regularna profilaktyka powinna na stałe pojawić się w naszym kalendarzu, tak jak wizyta u kosmetyczki lub fryzjera.
Koszt: 299 zł

Magia jesiennego uśmiechu

Pakiet pełna higienizacja + wybielanie laserowe
Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu jesiennego klimatu to “must have” na każdy jesienny sezon! Na oferowany pakiet składają się zabiegi pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów, dzięki którym Twój uśmiech stanie się najpiękniejszą ozdobą. Taka metamorfoza to znacznie więcej niż zdrowie zębów i wyjątkowa estetyka - to również poczucie komfortu, pewności siebie i swoboda w okazywaniu radości.
Koszt: 1100 zł

Vouchery na usługi w VC

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki. To idealny pomysł na upominek dla rodziny lub znajomych, sprawdzony prezent na różne okazje.

Dobór spersonalizowanych akcesoriów

Oferujemy pomoc w doradztwie oraz doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz posiadamy możliwość zamówienia ich dla Państwa w specjalnych cenach.

    Umów wizytę

    Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

    Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email
    Umów wizytę