lek. dent. Marta Komorowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyła kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny. Obecnie kontynuuje studia doktoranckie w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Verde Clinic Dental & Esthetic przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz chirurgii, którą się pasjonuje. Lubi pracę z ludźmi, uważnie wsłuchuje się w potrzeby pacjentów, tak aby odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania. Jej największą zawodową satysfakcją jest bycie świadkiem ich metamorfozy i zadowolenia z finalnego efektu leczenia. Ponadto cieszy ją możliwość ciągłego rozwoju, wdrażania innowacyjnych rozwiązań i praca w gronie doświadczonych specjalistów.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Magia jesiennego uśmiechu

  Zabieg pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów w jednym pakiecie - oto nasza recepta na zdrowy i śnieżnobiały uśmiech latem!

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.
  Umów wizytę